Warning: preg_replace(): Compilation failed: escape sequence is invalid in character class at offset 4 in /wp-content/plugins/wp-typography/includes/wp-typography/components/class-public-interface.php on line 307


O nas

Nauczymy Cię języka angielskiego. Zrobimy to z pasją, entuzjazmem i w ciekawy sposób. Wierzymy, że możemy otworzyć przed Tobą świat.

Skutecznie

Uczymy już ponad 20 lat i mamy się czym pochwalić. Stawiamy sobie i Tobie wysoką poprzeczkę. Jesteśmy specjalistami, zajmujemy się tylko językiem angielskim, a nasi lektorzy to najlepsi z najlepszych. Dostosujemy naukę do Ciebie i, jeśli tylko pozwolisz, zarazimy Cię naszą pasją do angielskiego. Przekonamy Cię, że nauka języka może być prawdziwą przygodą.

Praktycznie

Nauczymy Cię jak skutecznie komunikować się z ludźmi z całego świata. Po naszych kursach zdasz egzamin, zrobisz wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej, poradzisz sobie w pracy, zdobędziesz szanse na awans i poznasz mnóstwo nowych osób. Pomożemy Ci odkryć całkiem nowy świat.

Poznaj metodę Linguatonu!

Razem

Linguaton to przede wszystkim ludzie – ciekawi, aktywni i pełni energii. Nasza szkoła to tętniąca życiem społeczność. Organizujemy mnóstwo imprez, koncertów i spotkań z wyjątkowymi osobami. Uczymy się od siebie nawzajem i świetnie się przy tym bawimy.

Dołącz do nas!

Referencje

Po rocznym kursie Business English w Linguatonie i zdaniu egzaminu Cambridge dostałem się na wyjątkowo ciekawe stanowisko w Lotos SA. Teraz współpracuję z klientami z całego świata i wiem, że robię to o czym marzyłem.

Tomasz Koprianiuk, Certyfikat BEC Vantage. Grupa Lotos SA

Linguaton did a great job and has contributed to me getting a great job in the European Commission in Brussels. Thank you all for the unforgettable experience!

Ewa Parakowska-Strauchman, EuropeAid Co-Operation Office, Brussels

Dzięki szkole Linguaton już dawno przestałem mieć jakiekolwiek językowe kompleksy.

Andrzej Gąsiorowski, Marley Polska Sp. z o.o.

Na kursach nauczyłem się mnóstwo nowego i bardzo przydatnego słownictwa.

Grzegorz Zdunek, RESTA Spółka z o.o.

The course fulfilled my expectations in each and every way. Never before had I studied English in such an enjoyable atmosphere.

Robert Jasiński, Benckiser Polska, S.A.

Studying at LINGUATON was not only a great joy for me to get to know the English language and culture but also helped me to understand myself.

Agata Jukowska, Warsaw School of Social Psychology

Seize the day. Seize an opportunity to learn English at Linguaton!

Arkadiusz Garbal

Śmiało polecam Linguaton wszystkim, którzy szukają prawdziwego spotkania i fascynacji językiem angielskim oraz zwiększenia swoich możliwości zawodowych i podejmowania ciekawych wyzwań w życiu.

Katarzyna Mieszkowska, Mploy Staffing Solutions, Christchurch, UK

To Adam Janiszewski uświadomił mi, że nauka języka nie musi być nudną pracą, ale może być doskonałą zabawą.

Anna Szulżyk-Maciąg, Członek Zarządu Pol-Skone Sp. z o.o. w Lublinie

In addition to the perfect academic background, our teachers were patient, responsible and definitely enthusiastic. Actually, we were more like friends. What I found great about Linguaton was the ambience of the place and the fact that you could never be bored there!

Marta Miciuła, Data Display Co. Ltd

Here I met a great teacher and terrific people. I really enjoy the classes and always regret when I have to miss any of them. If you are into professional self-development and want to have fun at the same time, Linguaton is the place to be!

Rafał Kielech, SAP Coordinator, Roto Frank Sp. z o.o., Lubartów

At Linguaton I met many friendly and interesting people. In a nutshell, English has given me broad-band access to the whole world, a better world.

Jacek Kłodnicki, ARAIA POLSKA , Supply Management Consultants

Nie wyobrażam sobie mojego życia, nawet jego sfery prywatnej, bez znajomości j. angielskiego. Dlatego zawsze każdemu powtarzam słowa usłyszane w Linguatonie: „Learning English is not expensive; not knowing it is”.

Paweł Drozd, Export Development Manger, Felix Polska

Gdyby nie ta szkoła życia, co się na literę L zaczyna, nie byłoby ani mojego drzewa, ani domu, ani syna – dosłownie i w przenośni.

Karol Jałochowski, Redakcja Internetowa Polskiego Radia, Warszawa

Linguaton Business English classes have given me a lot of self-confidence.

Sławomir Brodziak, Volvo Construction Equipment Poland, Warsaw

Gdy trafiłem do Linguatonu, wszystko okazało się prostsze, a nauka stała się przyjemnością.

lek. med. Łukasz Wolański, Certyfikaty FCE, CAE

I’m deeply convinced that the few months spent in Linguaton on improving my English skills was the best choice I made since I had decided to specialise in competition law. It is a pity that they do not have their school in Warsaw.

Piotr Borowiec, Warsaw, lawyer

Nasi klienci


Projekt i wykonanie: Enzo