Opinie o Linguatonie

Dominika Śpiewak

"Linguaton to miejsce, w którym uświadomiłam sobie, że angielski jest moją miłością i to z nim chcę związać swą przyszłość. Przede wszystkim zrobiłam ogrooomny postęp i zdałam CPE with flying colours. Angielski przestał być zwykłym zajęciem z tysiąca zajęć w tygodniu - tu każdych kolejnych zajęć wręcz nie mogłam się doczekać! Atmosfera, oryginalność podejścia lektorów i cudowni ludzie. Naprawdę tęsknię za czasem, który tam spędziłam... Teraz pozostaje mi jedynie mieć nadzieję, że w tak wspaniałym miejscu będzie mi dane uczyć (bo obecnie jestem po licencjacie, a przed magisterką z niczego innego jak właśnie filologia angielska ;)))"

Karolina Mazurek

"Linguaton - szkoła, która Cię nauczy, może dać wycisk, zmotywuje, pobudzi kreatywność, zintegruje; to niesamowite spotkania i wspaniali ludzie, którzy zarażają swoją pasją do języka co tu powiedzieć więcej, jeśli mi wystarczył jeden dzień w Linguatonie, aby zostać tam na kolejne świetne siedem lat."

Marta Czaban

"Dzięki tej szkole pokonałam swój największy lęk - barierę językową. Tylko tu zaznasz prawdziwych, żywych i życiowych konwersacji, które wreszcie otworzą Cię na ludzi."

Katarzyna Łoś

"Linguaton sprawił, ze angielski stał się moją największą pasją w życiu."

Maciej Szacoń

"Uczęszczałem do 3 różnych szkół w Lublinie oraz 2 w Krakowie , Linguaton to zdecydowanie numer 1 , świetne metody dydaktyczne i pozytywnie nastawiona kadra. Thumbs up!"

Basia Jarosz

"Linguaton to szkoła, w której problem żmudnego „kucia” słówek nie istnieje. Zajęcia są prawdziwą przyjemnością – nowo poznane wyrażenia od razu wykorzystujemy w praktyce, rozmawiając, dyskutując i dzięki temu nawet nie zauważa się momentu, w którym po angielsku zaczynamy mówić tak samo płynnie jak po polsku."

Krzysztof Rusak

"Wybrałem Linguaton. Przypadek ? Nie sądzę."

Marta Szymula

"100% z ustnej matury z języka angielskiego i powyżej 90% z pisemnych - tylko Linguaton!"

Paweł Jakubecki

"Linguaton to świetna szkoła języka angielskiego. Poza doskonałym przygotowaniem gramatyczno-teoretycznym, uczą jak radzić sobie z używaniem go na co dzień."

Bartosz Szkoda

"Nie mogłem trafić na lepszą szkołę języka - Linguaton jest świetny, każdy z lektorów ma unikalne sposoby nauczania, jest spory nacisk na praktyczny użytek języka i multum przydatnego słownictwa. Materiał jest o tyle dobrze opracowany, że w normalnej szkole jestem przynajmniej o poziom wyżej niż inni."

Joanna Derlikiewicz

"Linguaton to szkola o najwyzszych wymaganiach i standardach, zamieniajaca nauke angielskiego w pasje. Swietna atmosfera na zajeciach, profesjonalni lektorzy i urozmaicone formy przekazywania wiedzy czynią ją wyjatkową."

Piotr Świć

"Nie istnieje szkoła z lepszą załogą niż Linguaton, takich lektorów się nie zapomina."

Dagmara Szymczyk

"Linguaton to niesamowita atmosfera i niezapomniane chwile, a przede wszystkim wyjątkowi lektorzy, dzięki którym język przestaje być obcy. Gorąco polecam!!"

Jan Błażejczyk

"Linguaton to szkoła gdzie lektorzy przekazują ludziom swoją pasje do j.angielskiego, i to właśnie ta pasja sprawia, że na zajęcia chodzi się z ochotą i wiele z nich wynosi."

Jan Kopeć

"Znakomita atmosfera, fantastyczni ludzie, szybka i efektywna nauka angielskiego dla ludzi w każdym wieku i na każdym poziomie. Zawdzięczam tej szkole bardzo dużo."

Anna Drozd

"Przystępny sposób przekazania wiedzy i pełna motywacja, aby z niej korzystać. Nie żałuję ani minuty."

Katarzyna Środa-Więckowska

"Linguaton uzależnia."

Monika Boguta

"Dzięki Linguatonowi wiem, po co mam język."

Ewa Al-Zubedi

"Linguaton to połączone przyjemne z pożytecznym, czyli sposób na efektywną naukę."

Agata Król

"LINGUATON TO niekonwencjonalne i oryginalne metody nauczania, a także jedyna taka społeczność otwarta na różne umiejętności językowe bez względu na wiek. Nie pozostaje mi nic innego jak SERDECZNIE POLECIĆ."

Magda Kowalczyk

"Linguaton to otwarta na ludzi szkoła, która otwiera na angielski. Dla wymagających!"

Nina Dudek

"Linguaton - szkoła, dzięki której pokonałam barierę językową i odkryłam w sobie umiejętność kreatywnego myślenia."

Basia Kusz

"W Linguatonie, dzięki charyzmatycznym lektorom i ciekawie poprowadzonym zajęciom, nauka była przyjemnością. Pozbyłam się bariery językowej i teraz ze swobodą rozmawiam po angielsku. Korzyści mogłabym wymieniać bez końca!"

Mikołaj Gładosz

"Lingauton? Geez, where to begin… Jeśli masz dość schematycznych ćwiczeń z podręcznika szkolnego i chcesz MÓWIĆ po angielsku, szanujesz swój czas, lubisz pracować w grupie – LINGUATON jest miejscem dla Ciebie! Twoje umiejętności wysławiania się, zasób słów oraz znajomość gramatyki rosną z lekcji na lekcję. Zajęcia determinuje cudowna atmosfera – z jednej strony zdrowa rywalizacja, z drugiej stanowimy jakoby wielką rodzinę. Mamy wspaniałych lektorów, którzy przekazują wiedzę o niezmierzonej wartości merytorycznej. Są sumienni, kompetentni, konsekwentni. Oprócz tego to wspaniali ludzie, tacy jak my, do których możemy zwrócić się z problemem (niekoniecznie językowym). Posłuchają, wytłumaczą, pokierują, dadzą motywacyjnego „kopa w tyłek”… I o to właśnie chodzi! LINGUATON to złota inwestycja!"

Konrad Florkowski

          Have you ever given a second thought whether phrases and collocations that we are taught during English courses are used in “everyday life” by native speakers? Or are they just “artificial” “outdated” “old-fashioned” phrases which are definitely used only by less than few academics, who represent decent educational level received at the most prestigious English universities? What is more, you turn on MTV and then you find out that it is enough to know 1000 words to become a reality show super star. Well, it shouldn’t surprise you at all as there is a world-wide tendency to simplify every aspect of our every-day life, including language.

          So you attend all those courses, you learn most of the phrases and collocations by heart and you start to think: ‘will I ever need them at all?’ You might be surprised how soon you will hear them and how satisfied you will be to know exactly what they mean.

          As a participant of business language courses in Linguaton, recently I went to the cinema to see “The Wolf of Wall Street”, the latest Martin Scorsese’s blockbuster. Well, I guess I don’t have to explain that the business phrases and collocations used in the above-mentioned movie, for the first time I had heard at my English course taught by the one and only, Adam Janiszewski. I had an incredible sense of satisfaction that, out of hundred of other viewers, probably only me and my friend Mike knew what various collocations used in the film meant, and what’s more we know exactly how to use them.

          What else can I say…? I like it ;) So thank you Adaś for putting all your endeavour into teaching us. It won’t remain underestimated.


Projekt i wykonanie: Enzo