Powrót do listy

Co nowego?

6 maja 2014

II edycja „Linguaton nas kręci”

Kochani Linguatonowicze

Coroczna impreza majowa zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku chcemy z Wami spędzić ‘quality time’, więc tak jak rok temu chcemy zaprosić Was do udziału w już w drugiej edycji RAJDU ROWEROWEGO ‘Linguaton nas kręci’, który zakończy się imprezą BBQ w ogrodzie szkoły.

Rajd odbędzie się 24 maja 2014 r. o godzinie 15:00. W tej edycji mogą wziąć udział nasi studenci w wieku od 13 lat. (Osoby niepełnoletnie będą mogły wziąć udział w rajdzie wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody od rodziców na uczestnictwo)

Rajd rowerowy będzie trwał ok. 3h i wyruszy ze szkoły Linguaton przy ul. Paśnikowskiego 4a, gdzie rozdane będą koszulki Rajdu Rowerowego. Planowana godzina rozpoczęcia rajdu to 15:00. (sugerujemy przyjechać wcześniej by wybrać sobie dobry rozmiar koszulkiJ)

Rajd zakończy się również w szkole Linguaton, gdzie będziemy kontynuować zabawę przy grillu.

Przed rozpoczęciem rajdu, każdy uczestnik musi zapoznać się z regulaminem i go podpisać, osoby niepełnoletnie będą musiały dostarczyć pisemną zgodę rodziców/opiekunów na uczestnictwo. Osoby, które tego nie zrobią nie będą dopuszczone do wzięcia udziału w Rajdzie.

TRASA:


Projekt i wykonanie: Enzo